Timetable

  • Subliem by Girls Love DJ's Invites
  • Club Magnifiek by Wouter S & Friends
  • Café de Puinhoop
  • Fantastique by Disco Snolly
  • Party Plaza
  • Blokhut Rave
  • Activiteiten

15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
00:00
00:15
00:30
00:45
01:00
01:15
01:30
01:45
02:00
02:15
02:30
02:45
03:00

Alex Coly

20:30 - 21:30

Pasquinel

21:30 - 22:30

House of Sun

22:30 - 23:30

Mystery guest

23:30 - 00:30

Girls Love DJ’s

00:30 - 01:30

Julian Anthony

20:00 - 21:30

Vingerwerk B2B Mikey Biemans

21:30 - 23:00

Luuk van Dijk

23:00 - 00:15

Samuel Deep

00:15 - 01:45

Wouter S

01:45 - 03:00

Sjannies

19:00 - 20:30

Daisy

20:30 - 22:00

Sebastian Bronk

22:00 - 23:00

Billy The Kit

23:00 - 00:00

Puinhoop Kollektiv

00:00 - 01:00

Rararasputim

18:00 - 19:30

De Manager

19:30 - 21:00

Brocco

21:00 - 22:30

Diskopogo

22:30 - 23:30

Keezus Christus

23:30 - 01:30

Pret Kabinet

17:00 - 19:00

Noise Cartel

01:00 - 02:00

The Boy Next Door

02:00 - 03:00

Openingsrave door Billy the Kit

21:30 - 22:30

Blokhut Rave

00:00 - 01:30

Warm Welkom – Ingang

15:00 - 18:00

Openingsceremonie – Party Plaza

18:30 - 18:45

  • Subliem by Julian Jordan & Friends
  • Club Magnifiek by Roest
  • Café de Puinhoop
  • Fantastique by Disco Snolly
  • Poolparty by SMÈRRIG
  • Party Plaza
  • Blokhut Rave
  • Activiteiten

10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
00:00
00:15
00:30
00:45
01:00
01:15
01:30
01:45
02:00
02:15
02:30
02:45
03:00

LVNDSCAPE

21:00 - 22:30

Maurice West

22:30 - 00:00

Julian Jordan

00:00 - 01:30

Ivanho

21:00 - 22:30

Lucky Done Gone

22:30 - 00:00

Nuno Dos Santos

00:00 - 01:30

Michel de Hey

01:30 - 03:00

Puinhoop & Friends

14:00 - 17:00

Kazkid

17:00 - 18:00

Capital Candy

18:00 - 19:00

Phenleau

19:00 - 20:00

Praia del Sol

20:00 - 21:00

Lady Bee

21:00 - 22:00

Dansado & de Feestneger

22:00 - 23:00

Outsiders

23:00 - 00:00

Fiësto

00:00 - 01:00

DiscoNico

18:00 - 19:30

Diskopogo

19:30 - 21:00

Keezus Christus

21:00 - 22:30

De Manager

22:30 - 00:00

Rararasputim

00:00 - 01:30

Fab X Paans

14:00 - 15:00

De Lievelings Dj’s van je Zusje

15:00 - 16:00

Brocco

16:00 - 17:00

Nixus

17:00 - 18:00

Addy Haddy & The Partynase Met oa. Biercurling, Zanger Bas & vele, vele andere spellen!

14:00 - 18:00

Rave van Fortuin

01:00 - 03:00

De Badmeester Ruud & Puinhoop Kollektiv badjassen rave

11:00 - 12:00

Laser rave by Roest

19:00 - 20:00

MILF Inc.

23:30 - 01:00

Kraak de WM code

12:00 - 16:30

Badkuip race – Strand

13:00 - 14:00

MC Jordan

  • Subliem by Bizzey presents "Doe je Dansie"
  • Club Magnifiek by Roest
  • Fantastique by Club Kussen by De Lievelings Dj's van je Zusje
  • Poolparty by Biki90
  • Party Plaza
  • Blokhut Rave
  • Activiteiten

12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
00:00
00:15
00:30
00:45
01:00
01:15
01:30

Girls

20:00 - 20:45

Famkelouise

20:45 - 21:00

Bizzey

21:00 - 22:00

Co2

22:00 - 23:00

Yung Felix

23:00 - 00:00

Space Available

19:30 - 21:30

Mirella Kroes

21:30 - 23:30

Sandrien

23:30 - 01:30

La Bunga

16:00 - 17:00

Jaksnhyde

17:00 - 18:00

Pluk van de Partyflat

18:00 - 19:00

Sirens B2B Aap uit de Mouw

19:00 - 20:00

Golddigger b2b Derek Shots

20:00 - 21:00

Nixus & MC Jordan

21:00 - 22:00

De Lievelings Dj’s van je Zusje

22:00 - 23:00

Buren van de Brandweer

23:00 - 00:00

Girlpower

14:00 - 14:45

Lapendo

14:45 - 15:30

Phenleau

15:30 - 16:15

Puinhoop Kollektiv

16:15 - 17:00

Crooxs

17:00 - 18:00

Biercantus

14:00 - 15:30

Pret Kabinet

15:30 - 19:00

Keezus Christus Disco Mis

12:00 - 13:00

Blokhut Rave

21:00 - 22:30

40 minuten vasten – Zwembad

12:00 - 13:30

Badkuip race – Strand

17:00 - 18:00