Timetable

  • Subliem
  • Club Magnifiek by Roest
  • Café de Puinhoop
  • Fantastique by Overhit
  • Blokhut Rave

15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
00:00
00:15
00:30
00:45
01:00
01:15
01:30
01:45
02:00

Joshua J

21:00 - 22:30

CMC$

22:30 - 23:30

ChildsPlay

23:30 - 00:30

Billy The Kit

00:30 - 01:30

Ivanho

20:00 - 21:30

Will Oirson

21:30 - 23:00

Joran van Pol

23:00 - 00:30

Secret Cinema

00:30 - 02:00

Kazkid

19:00 - 20:30

Art Inc.

20:30 - 21:30

Rugged

21:30 - 22:30

Puinhoop Kollektiv

22:30 - 23:00

Kraantje Pappie

23:00 - 23:30

David Ghetto

23:30 - 00:30

Sebastian Bronk

00:30 - 01:30

Brocco

15:00 - 16:15

Yung Kneef

16:15 - 17:15

Overhit DJ Team

17:15 - 18:15

Monyet Gila

18:15 - 19:30

Miss Bont Beats

19:30 - 20:45

FC Trammelant

20:45 - 22:00

Sjannies

22:00 - 23:00

Flamboyant

23:00 - 00:00

RawEndz

00:00 - 01:00

Openingsrave door Puinhoop Kollektiv

20:00 - 21:00

Kraantje Pappie

00:30 - 01:30

  • Subliem
  • Club Magnifiek by Roest
  • Café de Puinhoop
  • Fantastique
  • Poolparty by SMÈRRIG
  • Entertainment Café
  • Blokhut Rave

14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
00:00
00:15
00:30
00:45
01:00
01:15
01:30
01:45
02:00

Ardistic

20:00 - 21:30

Glen Dale

21:30 - 22:30

Lady Bee

22:30 - 23:30

Jordy Dazz

23:30 - 00:30

Firebeatz

00:30 - 01:30

Wilhelm

20:00 - 21:30

Lucky Done Gone

21:30 - 23:00

Ici Sans Merci

23:00 - 00:30

De Sluwe Vos

00:30 - 02:00

Puinhoop & Friends

14:00 - 17:30

Capital Candy

17:30 - 18:30

Partyshakerz

18:30 - 19:30

Freddy Moreira

19:30 - 20:30

Team Rush Hour

20:30 - 21:30

SMÈRRIG pres. Nixus & Mc Jordan

21:30 - 22:30

The Boy Next Door

22:30 - 23:30

Puinhoop Kollektiv

23:30 - 00:30

Ruthless

00:30 - 01:30

MiniDisco DJ Team

16:00 - 01:00

The Dopest

14:00 - 15:00

Bonxo

15:00 - 16:00

Jody Bernal

16:00 - 17:00

Nixus

17:00 - 18:00

Pleasure Plaza Games

15:00 - 16:30

Het terras van zanger Bas

16:30 - 17:00

De Mega Speeltuin

17:00 - 17:30

Karaoke

17:30 - 18:15

Kansch & Loosch

18:15 - 19:00

Club Kussen

16:00 - 18:00

Superhero Project X Party

21:00 - 23:00

Mc Jordan

Addy Haddy ft. Partynase

  • Subliem by Dirtcaps
  • Café de Puinhoop
  • Fantastique by Overhit
  • Poolparty by Capital Candy
  • Blokhut Rave

14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
00:00
00:15
00:30
00:45
01:00

Dominic Broocks

21:00 - 22:00

Guerilla Speakerz

22:00 - 23:00

Dirtcaps

23:00 - 00:00

Wonderface

00:00 - 01:00

RD-Nary

19:00 - 20:30

Mikey Biemans

20:30 - 22:00

Ringbaan

22:00 - 23:00

Wouter S

23:00 - 00:00

Moksi

00:00 - 01:00

Ardistic

16:00 - 17:00

Keezus Christus

17:00 - 18:00

Fab X Paans

18:00 - 19:00

Bobby Fresh

19:00 - 20:00

Overhit DJ Team

20:00 - 21:00

De Lievelings DJ’s van je Zusje

21:00 - 22:00

Naffz

22:00 - 23:00

Kriss-One

23:00 - 00:00

Craniax

00:00 - 01:00

Brocco

14:00 - 15:00

Daisy’s DJ Team

15:00 - 16:00

Capital Candy

16:00 - 17:00

David Ghetto

17:00 - 18:00

Dirtcaps

20:00 - 21:00

De Slechtste Super Geheime Klerenbende

21:30 - 23:30

Afsluitrave: MILF THE PARTY

00:00 - 01:00